Uvajanje e-izobraževanja v programih formalnega izobraževanja (srednja šola) in OŠ za odrasle

Aktivnosti so bile usmerjene v pripravo, organizacijo in izvedbo uvajanja kombiniranega e- izobraževanja in usposabljanja z uporabe informacijsko komunikacijske tehnologije  na področju izobraževanja odraslih – OŠ za odrasle za šolsko leto 2014/2015.

V juniju 2014 je bila za potrebe usposabljanja učencev OŠ pripravljena spletna učilnica: Osnovna digitalna pismenost učencev OŠ za odrasle, ki je dostopna tukaj.  V učilnici so predstavljene vsebine dveh delavnic in zbrana vsa gradiva, ki so učencem v pomoč za osvojitev osnovne digitalne pismenosti. Cilj je bil, da učenci najprej pridobijo osnovna znanja digitalne pismenosti, ki je osnova za delo v spletnih učilnicah pri posameznih predmetih.

Dejavnost je financiralo Ministrstvo za izobraževanje, šolstvo in šport